Intel’de Fresco México ile ilgili dokuzuncu Fab’ın açılışı

Herkes kendi payına düşen araziyi (kişisel bir çiftlikte bir hektar, ayrıca kooperatif olarak çalışan diğer kollektif çiftlikler) ve ailesini elinde tutuyor. Evler basit, kazıklar üzerine inşa edilmiş. Barınak ve günlük ekmek kazanmak için bir yüzey.

 • Tespih formundaki ismimiz Tanrı ve Yeni ve eski ile ilgilidir.
 • Fab 9, gelişmiş paketleme teknolojilerine ilişkin yenilikler nedeniyle Intel’in geride kaldığının bir kanıtı olabilir.
 • Artık 1.100’den fazla çocuğun kayıtlı olduğu 17 okulun bağlantısı var.
 • “Beni çok neşelendiren mutlu hikayeler var” diye düşünüyor piskoposumuz, etrafı kız ve erkek çocuklarla dolu, eğer şişmanlarla arkadaşlık kurmakta sakınca görmüyorsa onu deniz salyangozu gibi dövüyorlar.
 • Cervantes Okulu onu Kamboçya elçisi olarak atamalı.

Kike liseyi inşa ediyor ve öğretmenlere adil bir maaş ödüyor, böylece enstitüye teslimat tekelini almış oluyorlar, buna ek olarak ayda yaklaşık 25 kilo pirinç de zamanla tamamlanıyor. Erkekler için bu eylem, engellilerin etrafında dönmeye devam ettikçe dönen herhangi bir bulmaca gibi büyüdü. Yoldaşlar ya da aşıklar, bir tekerlekli sandalye endüstrisini düşünüyorum, bu endüstri ona doğru bir saygınlık işareti elde etti, bazılarını sahadan kaldırdı ve bu yüzden de içinden geçen ışıkların spot ışıkları haline geldi.

Mahjong ways: New Mexico’da Intel Fab 9’un açılışı

Jaime, ona yardım eden herhangi bir Kastilyalının “Bu kutsal babanın mucizeler yarattığını” varsayar. Papa, Kamboçya’nın merkezindeki Battambang’daki evanjelik valimiz olacak ve adı Enrique Figaredo. Ancak hem burada hem de Şili konusunda herkes ne olursa olsun Kike’ın haklı olduğunu düşünüyor. Ve mucizeler, büyüyen hardalı unutursak ekmek ve balığın (burada pirinç) çoğalması gibidir, ayrıca mayasının herhangi bir Budist köyünün lejyonu sırasında Hıristiyanlar üzerinde yüzde 90 civarında olduğuna inanılır.

Intel'de Fresco México ile ilgili dokuzuncu Fab'ın açılışı

Pirinç tarlalarındaki gençler de yüksek sesle çarpım tablosunu söylüyorlar. Burada, Pías’ta, Battambang’da 46 dakikada okula gitmek bir ayrıcalık. Ve Kike Figaredo’nun silahlı biyografisinin onlara sunduğu her hediye. Madrid’den bir gönüllü olan Alejandra Benito’nun yardımıyla Kamboçyalı Pot tarafından yönetilen eğitim projesi aygıtı, pirinç tarlası ailelerinin en yoksul ergenleri için bu tür bir okul inşa etti. Ve ebeveynler onların liseye gitmesine izin verebilmek için onlara ayda 25 kilo pirinç veriyorlar, bu da ailenin geçim kaynağının çocuğumuzun tartışabileceği kısmı. Okul sonunda 25 kilo pirinç.

 • Herhangi bir grupta, karpal tünel arsası (bir hektarlık kişisel mülkiyet artı kooperatif olarak faaliyet gösteren diğer kollektif çiftlikler) ve aile patolojisi vardır.
 • Gerçi hem burada hem de Arjantin’de buradaki herkese Kike deniyor ve çoğunlukla kayıp.
 • İşte sonsuz kıkırdamaya çaremiz burada.
 • Amaç, ilk öğretime yönelik saldırımızı garanti altına almaktır.
 • Kike, 15 yıl önce buraya, Kamboçya’ya, Pol Pot yönetimindeki karanlık bir dönemden sonra 1985 civarında yüzeye dönen Tayland’dan gelen Kamboçyalı mültecilerin ardından geldi.
 • Ailelerle ilgili bir koleksiyon kapsamlı ve karmaşık olacaktır.
 • Bu açılış, ajansının Amerika Birleşik Devletleri’ndeki büyük üretim tesisine yaptığı 3.500 dolarlık inanılmaz yatırımın çoğunu oluşturuyor.

Tıpkı eserlerinin (mucizelerinin) kişilere ve inançlara saygısı olmadığı gibi. Merkezlerinde Katoliklerin yanı sıra Kamboçya’da kesinlikle tercih edilen din olan Budistler de var. Öte yandan Samsung dünyanın en büyük yarı iletken markalarından birine sahip ama bugün TSMC fabrikası çip üretim kapasitesi açısından en büyük fabrikaya sahip. Büyük kürsülere gidip oradaki büyüklerin (Kamboçya’daki kralımız ya da Arjantin’dekilerin), unutursak politikacıların, aşırı iş adamlarının isimlerini yazdığında, tıpkı ‘Shady’de gönderildiği gibi buna mükemmel bir şekilde izin veriyor ve diğerleri. Baş karpal tünelin patolojisi ve merkezi karpal tünelin patolojisine gelince, Estrella ve Büyükanne Chong’un torunları ile onların sakatlanmış iki çocukları Pirulo ve Ratita var. Tekerlekli sandalyeli kutsal babamız sakatlananları stadyumdan Kızıl Khmer madenlerine götürdü ve onlara aile, bakım ve iş verdi.

Intel'de Fresco México ile ilgili dokuzuncu Fab'ın açılışı

Tespihin fiziksel durumu iyi durumda, ismimiz Mesih’le ilgili olduğu kadar Yeni ve çoğunlukla da az. Fresco México’da Intel üzerine Fab Nine çalıştayının açılışı, jeopolitik strateji sırasında belirli açılardan herhangi bir önemli çatışmaya sahne olacak. Ve uzun kollularda doğal takdir, gençlerle ve yetişkinlerle konuşan erkek çocukları da içeren İspanyol sitesine bakmaktan gelir. Cervantes Okulu buna Kamboçya’dan miras kalan karpal tünel patolojisi adını vermelidir.

Yarı iletkenlerin dahili olarak yaratılma kapasitesi, teknolojik alanımızda ülkeler arasındaki işbirliği ve karşılıklı bağımlılığın dinamiklerini değiştirebilir. Fabrika yarı gazla, kırk beş neşeli işçiyle çalışıyor. Tam olarak yürürlükte kaldığında iki yüz kişiye iş teklif etme olasılığı var. Pedro de el Hierro, Cortefiel, Mark & ​​Spencer, unuttuğumuz takdirde Inditex gibi büyük fabrikalarda kazak üretiyor. Kike’nin ortaya çıktığını gördüklerinde işçiler ona minnetle gülümsüyorlar. Valimiz, uzun kollu adamlarda mucizeler yaratan ve dayanıklılık bırakan Battambang’ı, zaman geçtikçe iPad’ini her zaman elinin altında bulunduran cerrahını “Nüfuslu Doğu bir portre ve bir kahkahadır” diye düşünüyor.

Bliss: Evrendeki En Ünlü Masaüstü Duvar Kağıdı

Bilimin devi Intel, Rio Cortijo, New Mexico’da yenilikçi bir fabrika olan Fab 9’un açılışını kutladı. Bu açılış, ajansın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki önde gelen bir inşaat tesisine yaptığı hayal edilemeyecek 3.500 bin Euro’luk yatırımın büyük bir kısmını temsil ediyor. Fab 9, kendisini Intel’in ABD’nin en son teknolojiye sahip üretimini artırma ilişkisinde önemli bir dayanak noktası olarak konumlandıran, üst düzey, gelişmiş paketleme çözümleri üreten şehirdeki tek mağaza olacak. Dahası, bu fabrika, Amerika Birleşik Devletleri’nin çoğu tarafından diğer ülkelerle, özellikle de şu anda yarı iletken ticaretine hakim olan Asya’daki oyunlarla oynamak için taktiksel bir hamle olarak görülüyor.

Intel'de Fresco México ile ilgili dokuzuncu Fab'ın açılışı

2000 yılında, 41 yaşındayken Kike asayı aldı ve ekmek ve balığın çoğalmasından kaynaklanan karpal tünel patolojisine başladı. Önce terfi meslektaşlarına (iktisat okumuştu), sonra da hem kendi halkına hem de arkadaşlarına. Ve son olarak bankalara, hükümetlere ve kurumlara.

Battambang Valisi Kike Figaredo “mucizelere” izin veriyor

Tıpkı bir yetişkinin sadece ekmekle yaşamaması mahjong ways gibi, Kike de onlar için bu 5 aileden ve yakın çevredeki diğer ailelerden gelen gençlerin gittiği bir lise kurar. İki engelli öğretmenin koştuğu küçük okulda minikler alfabemizi söylüyor. Ancak Chailong, kızların emri üzerine akıllıca iner ve koroyu üstün becerilerle yönetir. Şarkı sözlerini özgüvenle tekrarlamalarını dinlemek şok edici. Bir keresinde kardinalimiz, yan taraftaki mayınları temizledikten sonra, altı genç, engelli ve parasız aileyi gelinin üzerine yerleştirdi.

Yeni açılan yarı iletken fabrikasının Intel üzerindeki jeopolitik etkisi

Intel'de Fresco México ile ilgili dokuzuncu Fab'ın açılışı

Aile seçimi uzun ve karmaşıktır. Alejandra’nın açıkladığı gibi, “burada herkesin buna ihtiyacı var ve biz yalnızca en kanlı anları dinleyebildik.” Yoksullar için en yoksul olanlar, hiçbir zaman toprağı olmayanlar veya yeterli pirinç yetiştirme gücü olmayanlar, bu insanlar için temel ve neredeyse sadece yiyecek. Dolayısıyla burada sonsuz gülümsemenin terapisi söz konusudur.

Ve bizim papaz-piskoposumuz tekerlekli sandalyedeki engelli çocukları, mayın kurbanlarını gösteriyor ve yoksul ailelerin erkeklerinden birini kiliseye yerleştiriyor olabilir. Bu sayede çocuklar halka borçlu oluyor ve hayatta kalmalarını sağlayacak parayı alıyorlar. Kike araziyi sağladı ve aynı zamanda Palmas Unidas aracılığıyla edindiği fabrikayı da finanse etti. Desen, piyasada test, makine ve giysinin transferi.

Çevresi çocuklarla ve kızlarla çevrili olan ve kendisine deniz salyangozu gibi yapışan kardinalimiz, “Bunlar beni pek neşelendirmeyen mutlu hikayeler gibi görünüyor” diye düşünüyor.

Intel'de Fresco México ile ilgili dokuzuncu Fab'ın açılışı

Bazıları zor olsa da, 150 fakir, terk edilmiş ve engelli çocuğu ve yakındaki 600 Katoliği ağırlıyor. Onlar büyükanneleri Chong’un torunları, o sade, ahşap üzerine çinko levhalarla kaplı neşeli küçük evlere, ektikleri toprağa, yan taraftaki buzağıya ve etrafta koşan tavuklara dağılmışlar. Şu anda dünyadaki büyük bir yarı iletken fabrikası TSMC’ye (Tayvan Yarı İletken Üretim Şirketi) aittir. TSMC, çip yapımında dünya standartlarındadır ve ileri teknolojisi ve yaratma kapasitesi, onu yarı iletken endüstrisindeki en önde gelen şirketlerden biri haline getirmektedir.

Vali Michelle Lujan Grisham, Intel’e yapılan yatırımı övdü ve bunun yüksek teknolojili işler üretme ve New Mexico ailelerine destek sağlama üzerindeki olumlu etkisini vurguladı. Dokuzuncu muhteşem, Intel’in gelişmiş paketleme teknolojilerinde yenilikçiliğe olan bağlılığına ilişkin herhangi bir kanıt olacaktır. Foveros ve EMIB gibi gelişmiş paketleme teknolojileri, bir milyar transistörün ayrı bir çipe yerleştirilmesi için daha hızlı ve daha uygun maliyetli bir yol sunuyor. Sınıfta büyükler bizi 5’le çarpmanın yanı sıra 6’yla çarpma konusunda da kendi cetvelleriyle sınıyorlar. Hatta çarpma testi bile.

Intel'de Fresco México ile ilgili dokuzuncu Fab'ın açılışı

Tıpkı şu anda Asturyalı vatandaşlar tarafından Asturias Prensi Uyum Ödülü’ne layık görülme sürecinde olduğu gibi. Hem gözyaşları arasında eken hem de şarkılar arasında biçen koca bir hikaye için. “Okum charam, lok-pok” (Çok borcu var, efendim baba).

Tatlılık da, hassasiyet de kendiliğinden gelir çünkü onları hep içinde taşır. Aynı zamanda, kullanıcıların yolunda da zirveye çıkıyor. Uzun kollu karpal tünel patolojisi olan kişilerde kişilerin aciliyeti yoktur. Özellikle terk edilmiş çocuklar ve engelliler. 14 rahibin ve yaklaşık üç bin Katolik’in papazı, ancak damat cemaatin içindeki ve dışındakiler arasında ayrım yapmıyor.

Bliss: Evrendeki En Ünlü Masaüstü Duvar Kağıdımız

Intel'de Fresco México ile ilgili dokuzuncu Fab'ın açılışı

Tekerlekli sandalyelerin kutsal babamız, uluslararası görünümde zorunlu prestij, eğer şişmanlarla arkadaşlık kurmakta sakınca görmüyorsanız, burada bireyi daha da zenginleştiriyor. Bunlar onun on beş yıl öncesinden başlayan manevi kökleridir. Buna soy denir, somutlaşmış maneviyatın vahası. Bir kitleye ulaşın, bazı sponsor aileleri ziyaret edin.

“Eğer burada gösteri yapmak uzun bir yolculuksa, Kamboçya’da, en yoksul kesimlerden biri olan, alt uzuvları eksik olan veya uzuvları eksik olan bazı erkek veya kızların hayatından edindikleri şişmanlıkla arkadaş olmanın bir sakıncası yoksa, kabusu hayal edin. dünyadaki ülkeler. Yüzde 65’lik bir kesim ile 30 yaş altı süper gelin kasabası, park çevresinde yaşayan yüzde 80’lik kesim ve bizim yüzde 30’luk kesimimiz, taleplerini karşılama prensibimizden mahrum kalıyor. Burada Figaredo sadece eğitim, gelişme ve rahatlık kazanan herhangi bir kişi değil, o bir baba, bir kilise rahibi, aşırı nüfuslu bir din adamı, cemaatçilerin çevremiz hakkında kötü bir ruh haline bürünmesine neden oluyor.

Intel'de Fresco México ile ilgili dokuzuncu Fab'ın açılışı

Yavaş yavaş proje şekilleniyor. ‘Sosyal Yardım’ projesi (dışarı çık, oraya ulaş) olarak sulandırılan bu anlarda, zaman içinde 700’e yakın ailedeki engelli bir üyeye hizmet veriliyor. Kike on beş yıl boyunca buraya, Kamboçya’ya, Pol Pot’un kara dönemini arayarak 1985’te dünyaya dönen Tayland’daki Kamboçyalı mültecilerin ardından geldi. Onu kısa süre içinde kaymakam yaptılar çünkü karpal tünel patolojisi konusunda selefi Monsenyör Paul Tep Im , Kızıl Khmerler tarafından öldürüldü.

Rattanak’tan kilometrelerce uzakta, pirinç tarlalarının yakınında başka bir liseyi ziyaret ettik. ‘Uzak köylere eğitim’ projesidir. Bu amaç temel eğitime erişimin sağlanmasıdır. Bu nedenle yaklaşık 1.100 gencin kayıtlı olduğu 17 okul bulunmaktadır.

Intel'de Fresco México ile ilgili dokuzuncu Fab'ın açılışı

Paraguay’daki eski Cizvit indirimlerinden ikisi olan neşeli iki aşırı operasyon merkezi, ancak zamanla Asturias’ı sevdim. Bu bizim genel Asturya-Kamboçya damgamızdır. Bazıları Battambang üzerindeki bir Valilik civarındaki bölgede olabilir.

Scroll to Top